KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464207
nr 1346 4207
Fulvio Pentassuglia
(1927-2017), Sverige
Oljemålning, Fulvio Pentassuglia (1927-2017), Figurer i park. Signerad. Olja på duk, 20x40 cm
Fulvio Pentassuglia, italiensk-svensk bildkonstnär född 1927, död 2017 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:34:15
1/9 17:12:24
100 kr
7/9 18:28:03
Fulvio Pentassuglia
Läs mer om Fulvio Pentassuglia